Op 30 juni was de tentoonstelling, waaraan vier Thuiskamers, vele weken en op verschillende manieren, gewerkt hebben met als thema “Thuis in het Hogeland”, te zien voor het publiek. De tentoonstelling werd geopend door Nina Veldwiesch, die als cultuurcoach meewerkte aan de totstandkoming van dit project.
Eene, Pieter, Oscar en Hennie van onze Thuiskamer Den Andel hebben, onder bezielende leiding van Louis Stiller, prachtige verhalen en herinneringen opgeschreven. Verder werkten aan dit project de Thuiskamers uit Onderdendam, Roodeschool en Baflo mee; ieder met hun eigen invulling van het thema.
“Thuis in het Hogeland” werd mede mogelijk gemaakt door financiering van de Gemeente Het Hogeland en uitgevoerd door de cultuurcoach amateurkunst & participatie. Kon je er niet bij zijn? De tentoonstelling is nog te bezichtigen tot zaterdag 4 juli, in “de KERK” Bedumerweg 34 in Onderdendam.
